MobileTry - agencja interaktywna z Olsztyna

Tworzenie stron internetowych jest moim głównym zajęciem od kilku lat. Z dumą mogę ogłosić, że wraz z dwoma specjalistami w tej dziedzinie powołaliśmy do życia MobileTry – agencję interaktywną świadczącą usługi z zakresu m.in. tworzenia stron www, pozycjonowania, a także SEO. Kim jesteśmy i dokładnie czym się zajmujemy?

W MobileTry zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem stron www. Projektujemy strony internetowe od podstaw, a także korzystamy z gotowych frameworków i systemów – typu Bootstrap czy WordPress. Tworzymy strony responsywne, miłe dla oka oraz zapewniamy odpowiednie zaplecze do sprawnego i efektywnego zarządzania nimi w przyszłości. Ponadto dla wielu klientów świadczymy usługi z zakresu pozycjonowania, wspierając tym samym przez nas utworzone strony internetowe poprzez zapewnianie im jak najlepszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Pomagamy również naszym klientom w zakresie reklamy w internecie. Planujemy i prowadzimy kampanie reklamowe m.in. na portalach społecznościowych (np. Facebook) czy też dzięki usługom Google AdWords i Google Merchant Center. Pod względem stosowanych treści jesteśmy bardzo elastyczni, ponieważ w wypadku braku gotowych materiałów reklamowych jesteśmy w stanie sami takie tworzyć, m.in. poprzez copywriting i wszelkie projekty graficzne (logo, banery, grafika do social media).

MobileTry podejmuje się wszystkich wymienionych przeze mnie usług, jednak dzięki profesjonalnej kadrze nasza oferta jest jeszcze szersza. Co ważne – choć nasza siedziba znajduje się w Olsztynie, to wykonujemy zlecenia dla klientów z całej Polski. Sprawdź nas i zapoznaj się z naszą ofertą.

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Front-end Developer i Web Designer. Tworzę strony internetowe od A do Z (z wykorzystaniem m.in. Wordpressa i Bootstrapa), projektuję grafikę oraz zajmuję się SEO. Od czasu do czasu dodaję teksty na blogu. Jestem współzałożycielem agencji interaktywnej MobileTry, przede wszystkim tworzącej strony internetowe w Olsztynie.

Uwaga! Moja strona internetowa nie jest aktualizowana od kilkunastu miesięcy. Najnowsze informacje o mnie oraz o projektach, w których brałem (lub biorę) udział, znajdziesz na stronie internetowej firmy MobileTry. Również korzystając z danych kontaktowych zamieszczonych na wspomnianej stronie, możesz podjąć z nami współpracę.

Rozumiem