Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Front-end Developer & Web Designer

Od zawsze towarzyszą mi dwie ważne cechy, które bezpośrednio przekładają się na moją pracę. Pierwszą z nich jest dokładność. Moje projekty odznacza niezwykła dbałość o detale. Tworzę w stylu czytelnym i przyjemnym dla oka. Drugim ważnym atrybutem jest rzetelność, w związku z czym charakteryzuję się wzorową terminowością pracy i profesjonalnym podejściem do każdego powierzonego mi zadania.

Mam kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu grafiki, zarówno dwu-, jak i trójwymiarowej. Ponadto wykonuję kompleksowe strony internetowe. Operuję m.in. w językach HTML5, CSS3, SQL czy też PHP. Bardzo dobrze orientuję się w środowisku systemu CMS Wordpress oraz frameworka Bootstrap.

Wybrane projekty

Front-end

Specjalizuję się w kreowaniu zewnętrznej warstwy stron www. Odpowiednia stylizacja elementów, ich położenie, a także użyteczność stanowią podstawę moich działań. Dbam o zasady RWD, dostosowanie wyglądu dla urządzeń przenośnych (smartfonów czy tabletów) jest dla mnie bardzo ważne.


Web Design

Realizuję drogę od projektu graficznego, poprzez jego pocięcie, zakodowanie, aż do umieszczenia gotowej strony w Internecie. Ponadto wykonuję wiele innych prac graficznych. Od pewnego czasu zyskuję również doświadczenie w projektowaniu interfejsu dla aplikacji mobilnych.


SEO

Optymalizuję strony www pod kątem poprawienia ich pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Gwarantuję także przyspieszenie działania stron i redukcję czasu ich ładowania. Biegle posługuję się narzędziami Google dla twórców stron www.


Identyfikacja

Prócz wykonywania grafiki użytkowej dla stron internetowych czy aplikacji, tworzę również projekty identyfikacyjne. Nowe, odświeżone logo firmy lub projekt wizytówek nie stanowią dla mnie problemu.

Doświadczenie

 • 2015 - obecnie
  Co-founder MobileTry

  Jestem jednym ze współzałożycieli agencji interaktywnej MobileTry. Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem stron i sklepów internetowych. Ponadto świadczymy usługi związane z pozycjonowaniem stron www, reklamą w internecie, hostingiem, a także wykonujemy różnorakie projekty graficzne. Siedzibą firmy jest Olsztyn, jednak wykonujemy zlecenia dla klientów z całej Polski.

 • 2011 - 2015
  Front-end Developer Freelancer

  Moje doświadczenie w operowaniu językami webowymi sięga znacznie wcześniej. Rok 2011 przyjąłem jako początkowy dlatego, iż wtedy powstała pierwsza, w miarę profesjonalna wersja mojego portfolio. Od tamtego czasu brałem udział w tworzeniu dziesiątek, mniej bądź bardziej złożonych, witryn. Część z nich oparta była o system CMS Wordpress, inne zaś powstały od podstaw.

 • 2011 - 2015
  Web Designer Freelancer

  Od lat tworzę różne rodzaje grafiki internetowej. Głównie wykonuję projekty stron w formacie .psd, choć na mój dorobek składa się bardzo zróżnicowana twórczość. Modyfikuję gotowe szablony, tworzę interfejs użytkownika dla aplikacji mobilnych, a także projektuję grafiki dla profili na portalach społecznościowych.

Wykształcenie

 • 2014 - 2016
  Informatyka UWM

  Ukończone studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, o specjalizacji Projektowanie Systemów Informatycznych i Sieci Komputerowych.

 • 2010 - 2014
  Informatyka UWM

  Ukończone studia inżynierskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, o specjalizacji Inżynieria Systemów Informatycznych.

Uwaga! Moja strona internetowa nie jest aktualizowana od kilkunastu miesięcy. Najnowsze informacje o mnie oraz o projektach, w których brałem (lub biorę) udział, znajdziesz na stronie internetowej firmy MobileTry. Również korzystając z danych kontaktowych zamieszczonych na wspomnianej stronie, możesz podjąć z nami współpracę.

Rozumiem